Rahvusvaheline aruandlus

 • Kyoto protokolli alane aruandlus

  Eesti on Kyoto protokolli kohaselt kohustatud avalikustama teabe, mille leiab nii eesti kui inglise keeles keskkonnaministeeriumi kodulehelt.
  Lähemalt »

 • Aruanded

  Eesti on kohustatud kord aastas esitama Euroopa Komisjonile ja ÜRO-le inimtekkeliste kasvuhoonegaaside inventuuriaruande koos ühtse aruandevormi tabelitega. Esitatud andmed sisaldavad heitkoguste hinnanguid alates 1990. aastast kuni üle-eelmise aastani (x-2 aastat). Eesti on koostanud kasvuhoonegaaside inventuuri juba aastast 1994.
  Lähemalt »

 • Kasvuhoonegaaside heitkoguste poliitikad, meetmed ja prognoosid

  Eesti on kohustatud esitama Euroopa Komisjonile iga kahe aasta tagant teavet poliitikasuundade ja meetmete ning inimtekkeliste kasvuhoonegaaside allikatest pärineva heite ja neeldajate sidumise prognooside kohta.
  Lähemalt »

 • EL-i HKS-i alane teave

  Keskkonnaministeeriumi kodulehelt leiab informatsiooni ja aruandluse Euroopa Liidu heitkogustega kauplemise süsteemi kohta kauplemisperioodide kaupa.
  Lähemalt »

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.