Sa oled siin

Ettepanekud bürokraatia vähendamiseks

Keskkonnaministeerium soovib muuta bürokraatia vähendamise püsivaks eesmärgiks.

Seoses sellega kutsub Keskkonnaministeerium organisatsioone, ettevõtteid ja kodanikke üles esitama ettepanekuid, kuidas saaks ministeerium vähendada bürokraatiat ning muuta asjaajamise ja suhtluse riigiga lihtsamaks.

Eelkõige ootame ettepanekuid, kuidas vähendada riigiasutustega suhtlemisele ja asjaajamisele kuluvat aega ning halduskoormust. Samuti on teretulnud ettepanekud ettevõtete, organisatsioonide ja üksikisikute tegevusele seatud nõuetega.

Ettepanekud palume esitada alloleval vormil. Et saaksime võtta ettepaneku kaalumisele ja võimalusel ellu viia, palume kindlasti ära täita kõik kohustuslikud lahtrid.

NB! Seni tehtud ettepanekuid ja meie vastuseid neile loe siit: burokraatia_v2hendamine_kem_valitsemisala_31_05_2021_veeb.pdf

EST
 
1 Alusta 2 Valmis

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.