Sa oled siin

Majandusteave

Eelarve


Täpsem teave riigieelarve koostamise ning selle liigenduse kohta on avaldatud Rahandusministeeriumi veebilehel. 2018. aasta riigieelarve jaotuse leiab siit.

 

Majandusaasta aruanded
 

Raamatupidamise aruandeid kasvavalt kalendriaasta algusest saate vaadata saldoandmike infosüsteemist. Aruannete vaatamiseks tuleb sisestada Keskkonnaministeeriumi nimetus ning valida aruandeperiood, mida soovite vaadata.

Kuni 2015. aastani koostatud Keskkonnaministeeriumi valitsemisala konsolideeritud majandusaasta aruanded, mis sisaldavad ministeeriumi tegevusaruannet ja raamatupidamise aastaaruannet leiab siit: 

Majandusaasta aruande raamatupidamise osa õigsust ja tehingute seaduslikkust auditeerib Riigikontroll. Kõik nende finantsauditite aruanded saate kätte Riigikontrolli kodulehelt.

Viimati uuendatud: 22. märts 2018

Räägi kaasa
riigivalitsemises

Sul on võimalus esitada oma ettepanek või rääkida kaasa otsuste kujunemisel.

Eelnõude infosüsteem

Sul on võimalik jälgida, millised eelnõud on praegu töös ning soovi korral saad ka oma kommentaari esitada või osaleda avalikel konsultatsioonidel.

Osalusveeb

 

Osalusveebis osale.ee saad esitada valitsusele ideid ja ettepanekuid ning koguda allkirju oma idee toetuseks. Iga esitatud idee saab ka valitsuse poolse vastuse.